O nás

Společnost Zareta plus s.r.o. byla založena v roce 2008, od roku 2010 se věnuje realitní činnosti. Od roku 2019 provozuje aukční portál www.prodano123.cz, na kterém probíhají prodeje nemovitostí formou elektronických aukcí. Od roku 2021 se věnujeme i zahraničním nemovitostem a investicím do nemovitostí.

Kdo jsme?

Jsme tým stejně zaměřených lidí, kteří se pohybují ve světě realitního zprostředkování mnoho let.

Co je naším cílem?

Naším cílem je POMÁHAT LIDEM PŘI ŘEŠENÍ JEJICH ŽIVOTNÍCH SITUACÍ, spojených jakýmkoliv způsobem s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitostí. Umíme pomoci i těm, kteří se dostali do problémů, obvykle ne vlastní vinou, např. nemocní nebo invalidní lidé, důchodci, rodiny s dětmi apod. S každým klientem probereme nejprve jeho potřeby a možnosti, vymyslíme pro něj nejvhodnější řešení, které potom zrealizujeme.

Kontaktní formulář

Firemní kodex:

1) pomáhat našim klientům s maximální odbornou péčí

2) chránit naši přírodu a kvalitu životního prostředí (neprodáváme developerské projekty, které zabírají stále další a další ornou půdu, louky nebo lesy)

3) upřednostňujeme rekonstrukce dříve postavených nemovitostí a jejich navrácení k bydlení

4) provize je to poslední, co nás zajímá, protože provize je odměna za naši kvalitně a profesionálně odvedenou práci. Dokud není vše dokončeno ke spokojenosti našich klientů, provizi si nenárokujeme

5) část našich příjmů věnujeme na ochranu životního prostředí, přírody a organizací, které se těmito činnostmi zabývají

Kdo je realitní zprostředkovatel?

Profese obchodníka s nemovitostmi (realitního zprostředkovatele/makléře) obnáší mnohem víc, než si většina lidí myslí. Kromě nutnosti splnění zákonných podmínek pro získání vázané živnosti, tedy vzdělání a praxe v oboru, a pojištění odpovědnosti při podnikání, se musíme neustále vzdělávat, orientovat se v měnící se legislativě, sledovat vývoj trhu, být schopni obětovat svůj volný čas, pracovat i 20 hodin v kuse, pokud je to nutné pro vyřešení případu, ale hlavně UMĚT ODBORNĚ PORADIT A POMOCI NAŠIM KLIENTŮM. 


VAŠE SPOKOJENOST JE NAŠE NEJVĚTŠÍ ODMĚNA! JSME TADY PRO VÁS. 

Sídlo firmy
Sídlo firmy
Na strži 2102/61a
140 00
Praha