Ocenění nemovitostí

Odborný odhad tržní ceny nemovitosti

Ocenění nemovitostí je teď velmi populární lákadlo některých realitních makléřů nebo jiných zprostředkovatelů, kteří vylákají z prodávajících údaje, které pak prodají smluvní realitní kanceláři za tučný poplatek. Namísto odborníka na ocenění nemovitosti přijde realitní makléř a nabídne prodávajícímu své služby. Také považujete takové praktiky za podvodné? Já tedy ano.
My oceňujeme nemovitosti pomocí dvou pečlivě vybraných a vyzkoušených systémů. Každý z nich pracuje na jiném základě, takže výsledné ocenění nemovitostí je průměrem mezi výsledky každého z nich. Navíc porovnáváme každou jednotlivou položku (lokalitu, umístění nemovitosti, stav, vybavení atd.), abychom se co nejvíc přiblížili porovnáním k oceňované nemovitosti.
Nejlepším oceněním je ale cena nabízená zájemci, rep. kupujícími. Proto je, podle nás, jediná tržní cena ta, která se získá v aukci. Aukce ale musí být správně provedena. Jak? Vyvolávací cena, od které se startuje, MUSÍ být o cca 20 - 30 % nižší, než je představa prodávajících, aby měli kupující prostor pro své nabídky. Pokud se začíná na nejvyšší tržní ceně, dochází k umělému NAVYŠOVÁNÍ cen. A to není smyslem aukce. 
Chcete-li ocenit vaši nemovitost, kontaktujte nás. Rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, jak na to. V případě zájmu vám vypracujeme odborný odhad tržní ceny vaší nemovitosti.

Prodáno123.cz
Prodáno123.cz
Na strži 2102/61a
140 00
Praha