Prodej, Byt, 205 m2, atypický, Zvířetice

Bakov nad Jizerou - Zvířetice | 205 m²

ID 20221018-1
Kontakt
8 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji prostorný atypický třípodlažní byt o výměře 205 m2, který je součástí rodinného domu o třech bytových jednotkách v menší obci Zvířetice u Bakova nad Jizerou nedaleko Mladé Boleslavi a v hodinové dostupnosti od Prahy.
Byt má samostatný vchod a nezávislý vstup na pozemek.
V přízemí se nachází chodba, pokoj s výstupem na terasu a schodiště. Pokoj v přízemí může být díky zavedené vodě a odpadu upraven na kuchyň, nebo využit jako pracovna, studio nebo kancelář, oddělená od obytné části bytu. Ve 2. NP je ložnice, rozlehlý obývací pokoj s velkým krbem, jídelní zóna, kuchyně a prostorná koupelna. Podkroví, tedy 3. NP, představuje velký prostor obdobný prostoru v prvním patře s možnosti přepažení. V podkroví je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a připravenou elektro přípojkou na saunu.
Před vstupem do domu je zahrada určená k výhradnímu užívání vlastníka bytové jednotky. Lze zde vytvořit též stání pro dvě auta.
Celá nemovitost z roku 2008 je koncipována jako venkovská usedlost, na pozemku se nachází hospodářská budova se třemi zděnými boxy pro ustájení koní, seník a zahrada. Na vedlejším pozemku je umístěna písková jízdárna.
Zvířetice je malá obec v okrese Mladá Boleslav, je součástí města Bakov nad Jizerou. Nachází se asi 2,4 km na západ od Bakova nad Jizerou. Trvale zde žije 49 obyvatel.
Obec je situována na náhorní plošině s nádherným výhledem do kraje a přímým vstupem do přírody a blízkého okolí Máchova kraje. Je to oáza klidu a relaxace v přírodě, umístěná stranou od přímých komunikací do Mladé Boleslavi, Bakova nad Jizerou i České lípy a Liberce, ale přesto dobře dostupná jak autem, tak i autobusem nebo vlakem do městských center. Veškerá občanská vybavenost je v 6km vzdáleném Bakově nad Jizerou.
Vlakové nádraží Bakov - Zvířetice pro spojení ve směru Mladá Boleslav, Nymburk, Kolín, Praha je vzdáleno 1 km. Autobusové spojení do Bakova nad Jizerou a Mladé Boleslavi je vzdáleno 500m.
Dále v obci najdete Hradní komplex Zvířetice s turistickým centrem, Hrnčířský Dvůr, ubytovací zařízení přímo v obci v klubu Famóz či Hrnčířském Dvoře, nové dětské hřiště
Pro další informace kontaktujte makléře. V případě více zájemců si vyhrazujeme právo vyhlásit elektronickou aukci.

Soubory ke stažení:

20221018_Cenová mapa
20221018_Výpis z KN
20221018_Informace o pozemku
20221018_Katastrální mapa
KategorieByty 4+1
LokalitaBakov nad Jizerou - Zvířetice
OkresMladá Boleslav
Typ bytumezonet
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná205 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
Rok výstavby2008
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB6 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Bakov nad Jizerou - Zvířetice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře