Prodej, bytový dům Casa Maňanero, Sosúa, Cabarete, Dominikánská republika

Jardin Deportivo, Cabarete, Dominikánská republika | 817 m²

ID ZN 20223001
Kontakt
USD 550 000

Nemovitost je situována v lokalitě Jardin Deportivo, v rámci projektu Pueblo Checo (Česká vesnice), která spadá pod turistické městečko Cabarete, v provincii Puerto Plata 35 minut od mezinárodního letiště Puerto Plata a 5 minut jízdy autem či na motorce od ráje turistů a milovníků vodních sportů – města Cabarete, ve kterém se také nachází veškerá občanská vybavenost – supermarket, lékárna, školy, restaurace a bary. Dlouhá písčitá pláž je vzdálená asi 100 metrů od apartmánů.
Apartmánový komplex Casa Maňanero se skládá z hlavní třípatrové budovy a dvou samostatných komerčních prostor. Jedním z nich je malý bar s venkovním posezením, druhým je domek s prosklenou stěnou a výhledem do ulice. Součástí komerčních prostor je malá koupelna a venkovní toalety pro hosty baru. V obytném komplexu je 9 apartmánů. V přízemí hlavní budovy se nachází čtyři komfortně vybavená samostatná studia a dva apartmány. Všechny pokoje mají vlastní kuchyni a samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře budovy se nachází velký apartmán se dvěma samostatnými pokoji, balkónem, vlastní kuchyní s jídelním prostorem, dvěma koupelnami se sprchovým koutem a toaletou. Na patře je ještě jeden samostatný pokoj s balkónem, koupelnou, ale bez kuchyně. V horním patře, na které je přístup po vnitřním schodišti, je umístěn apartmán se společenskou místností a třemi pokoji. Ke dvěma z nich přiléhají samostatné venkovní terasy. Každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Mezi pokoji se nachází kuchyně s jídelním prostorem.
Ke komplexu náleží zahrada o ploše 241 m2, za budovou a vedle budovy je 6 parkováních míst. Plocha pozemku je 974,81 m2, zastavěná plocha činí 372 m2, zpevněné plochy včetně parkingu a prostoru u baru 603 m2.
Majitel nechal vypracovat projekt na rekonstrukci celého objektu včetně kalkulace. Ten bude zpřístupněn zájemci na základě LOI.
Objekt je vhodný jako lukrativní investice. Vše potřebné pro rekonstrukci a následný prodej bytových jednotek (apartmánů) nebo správu objektu a pronajímání pro dlouhodobé nebo krátkodobé účely mohou zajistit současní majitelé, kteří velmi dobře znají tamní prostředí a zákony. Všechny objekty, které v DR vlastní, jsou z 95 % celoročně pronajaté. Zájem o Dominikánskou republiku neustále stoupá. Severní část, krytá pohořím, je chráněna proti hurikánům, které sužují východní a jihovýchodní část ostrova, kde je soustředěný současný turismus. Severní část nyní prožívá boom a vláda podporuje jeho rozmach investicemi do infrastruktury a propagace. Do této lokality investují i známé osobnosti a hotelové řetězce. Zhodnocení investic je zde několikrát vyšší než investice do nemovitostí v ČR.

KategorieČinžovní domy
LokalitaJardin Deportivo, Cabarete, Dominikánská republika
Plocha užitná817 m²
Plocha podlahová794 m²
Plocha pozemku974 m²
Plocha zastavěná372 m²
Plocha nebytových prostor23 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaPanelová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1990
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Jardin Deportivo
Cabarete
Dominikánská republika
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře