Prodej, Pozemky pro bydlení, cca 2 056 m² - Krupka

Slunečná, Krupka | 2056 m²

ID 202301
Kontakt
3 790 000 Kč

Nabízíme exkluzivně stavební pozemek o ploše 2056 m2 v obci Krupka u Teplic.
Pozemek je mírně svažitý směrem k jihu, kde na jeho hranici začíná les. Na severní hranici pozemku vede přístupová komunikace lemovaná chodníkem a s veřejným osvětlením. Na hranici pozemku jsou vyvedené přípojky IS. Původní výměra pozemku byla 2493 m2, která byla snížena na 2056 m2, ale tato změna se zobrazí v KN až při změně vlastníka.
Občanská vybavenost se nachází v Krupce nebo Teplicích, což jsou vzdálenosti autem cca 4 – 15 minut (viz mapky). Ochranné pásmo lesa je 50 m, ale podle zjištěných informací na OŽP a ÚP lze tuto vzdálenost na vyžádání snížit na 30 m. Na pozemku je dostatek prostoru na stavbu krásného rodinného domu s terasou a bazénem v jeho horní části, která je po celý rok osluněná, zatímco v dolní části zahrady budete mít příjemný stín a chládek. To oceníte především v horkých letních dnech.
Pozemek je jedním z posledních volných. Kolem probíhá čilá výstavba rodinných domů a počet pozemků se neustále snižuje. V dnešní době jsou stavební pozemky jednou z investičních možností, jak ochránit své finance i v případě, že neplánujete stavbu rodinného domu právě teď.
V případě zájmu vám pomůžeme s výběrem vhodného typu domu, doporučíme architekta i stavební firmu. Neváhejte a volejte makléřku pro více informací.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSlunečná, Krupka
OkresTeplice
Plocha pozemku2.056 m²
ZástavbaObytná

Lokalita

Slunečná
Krupka
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře