Prodej, Rodinné domy, 176 m² - Brandýsek, okr. Kladno

Brandýsek | 176 m²

ID 20221033
Kontakt
9 490 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve fázi před dokončením, postavený na pozemku o celkové ploše 1964 m2. Dům má celkovou podlahovou plochu 176 m2. V interiéru jsou vnitřní omítky, el. podlahové topení, vata na zateplení stropů, které ještě nejsou zaklopené. Je možné ponechat stropy vysoké nebo naopak klasické rovné. Dům si tak přizpůsobíte svému vlastnímu vkusu. Odhad tržní ceny dokončeného domu najdete v příloze.
V domě je rozvedena elektroinstalace, voda a odpady, které budou napojeny na řád po dokončení stavby. Jistě oceníte již nainstalované venkovní předokenní žaluzie, které chrání v létě proti vedru a v zimě proti chladu. Dům je orientovaný severním směrem. Proč? To pochopíte v parném létě, když budete mít v obývacím pokoji a ložnici příjemný chládek a možnost posedět na terase, kam nebude celý den svítit slunce. Dům je díky izolačním trojsklům, venkovním žaluziím a zateplení fasády izolovaný proti zimě i horku.
Obec Brandýsek je vzdálen cca 17 minut autem od kraje Prahy, případně se vlakem dostanete na Masarykovo nádraží za cca 1 - 1,25 hod, busem cca 35 minut (v různou dobu najdete jinak dlouhá spojení).
Přijďte se podívat 9.7.2022 a nabídněte v aukci cenu, která podle vás odpovídá této nemovitosti, nebo kupte za cenu Kup teď, kterou najdete v Aukční vyhlášce.

Soubory ke stažení:

Prodáno123 (2) Dům pod Studánkou
KM a orto 676 18
Legenda místností
Odhad tržní ceny dokončeného domu
LV 1450 náhled komplet
KategorieRodinné domy
LokalitaBrandýsek
OkresKladno
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná176 m²
Plocha pozemku1.964 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Brandýsek
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře