Prodej, Rodinné domy, 176 m² - Brandýsek, okr. Kladno

Brandýsek | 176 m²

ID 202302

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu ve fázi před dokončením, postavenou na pozemku o celkové ploše 1964 m2. Dům má podlahovou plochu 176 m2. V interiéru jsou vnitřní omítky, je rozvedena elektroinstalace, elektrické podlahové topení, voda a odpady, které budou napojeny na řád po dokončení stavby. V ceně je také vata na zateplení stropů, které ještě nejsou zaklopené. Je možné ponechat stropy vysoké nebo naopak snížené rovné. Dům si tak přizpůsobíte svému vlastnímu vkusu. Odhad tržní ceny dokončeného domu najdete v příloze.
Jistě oceníte již nainstalované venkovní předokenní žaluzie, které chrání v létě proti vedru a v zimě proti chladu. Dům je orientovaný severním směrem, což při stále se zvyšujících letních teplotách pokládáme za výhodu. To oceníte v parném létě, když budete mít v obývacím pokoji a ložnici příjemný chládek a možnost posedět na terase, kam nebude celý den svítit slunce. Dům je díky izolačním trojsklům, venkovním žaluziím a zateplení fasády velmi dobře izolovaný proti zimě i horku.
Obec Brandýsek je vzdálen cca 17 minut autem od kraje Prahy, případně se vlakem dostanete na Masarykovo nádraží za cca 1 - 1,25 hod, busem cca 35 minut (v různou dobu najdete jinak dlouhá spojení).
Termín prohlídky si, prosím, rezervujte na na našem webu u nabídky přes tlačítko Rezervace prohlídky.

Soubory ke stažení:

Prodáno123 Dům_pod_Studánkou
KM a orto 676 18
Legenda místností
LV 1450 náhled komplet
odhad-rodinneho_domu-176m2-brandysek-1325851
KategorieRodinné domy
LokalitaBrandýsek
OkresKladno
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná176 m²
Plocha pozemku1.964 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Brandýsek
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře