Prodej, Rodinný dům, 730 m2, Lety u Dobřichovic

Příčná 299, Lety | 220m²

ID 20211004

Tento rodinný dům se vzrostlou japonskou zahradou je situován v klidné části obce Lety u Dobřichovic nedaleko řeky Berounky. V zahradě i domě je blahodárný klid. A přitom jen pár kroků od domu je veškerá občanská vybavenost (Billa, Lidl, OC Lety, MŠ, ZŠ, umělecká škola, zahradní centrum Hecht, restaurace a mnoho dalšího.
Dvoupodlažní rodinný dům o podlahové ploše cca 135 m2 je lemovaný dřevěnými terasami, které vedou podél dvou venkovních stěn, směřujících do zahrady s okrasnými dřevinami upravenými do tvarů bonsají nebo v přírodním růstu. Zastřešená terasa (22 m2), směřující do zahrady, vyzývá k posezení a odpočinku s pohledem do upravené
a rozmanité zeleně. Během kterékoliv denní nebo večerní doby si naopak rádi vychutnáte občerstvení na terase s posezením (22,8 m2), která disponuje i letní kuchyní (5,4 m2). Tato terasa je opatřena průhlednou stříškou s možností zastínění proti slunci. Zahrada má celkovou plochu 640 m2. Část za domem slouží k parkování až 4 vozidel, jedno parkovací stání je zastřešené. Ploty a brány jsou vyrobeny z kvalitního dřeva s uměleckým kováním, opět v japonském a budhistickém stylu. V zahradě najdete mimo jiné saunu s dřevěnou kádí ve tvaru oválné vany. Relaxace a odpočinku dosáhnete posezením na jedné z teras nebo v meditačním altánku či japonské čajovně. Celou zahradou se line zpěv ptactva a zurčení vody z cukubai (očistné umývadlo) a pramene, vyvěrajícího z kamene a pokračujícímu ve formě potůčku do koupacího zahradního jezírka s koi kapry. Jezírko můžete využít i k ochlazení po saunování.
Dům byl postaven v letech 1998 a 1999. Interiér potřebuje kosmetické úpravy, ale jinak je dům ve velmi dobrém stavu. Velkou výhodou jsou sklepy pod celou plochou domu.
Žádná slova, ani fotografie, nedokážou popsat a ukázat atmosféru této ojedinělé nemovitosti, která ve vás zanechá pocit klidu, míru a relaxace, který získáte jedině osobním zážitkem. Proto také není možné odhadnout tržní cenu této nemovitosti, která nemá v okolí srovnání. Samotná zahrada má obrovskou duchovní i materiální hodnotu.

Soubory ke stažení:

Videprohlídka RD Lety
PENB
Prodej rodinneho domu 135Pricna, Lety
KategorieRodinné domy
LokalitaPříčná 299, Lety
OkresPraha-západ
Velikost4 pokoje
Plocha užitná220 m²
Plocha podlahová135 m²
Plocha pozemku730 m²
Plocha zastavěná90 m²
Plocha zahrady640 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
Rok kolaudace1999
Rok výstavby1995
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB134 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Příčná 299
Lety
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře