Prodej, Rodinný dům, 160m2 (novostavba), Velenice

Velenice | 160 m²

ID 20211012
Kontakt
prodáno

Nabízíme k prodeji rodinný dům, hezkou novostavbu (kolaudace 2021) ve stylu vesnické chaloupky o celkové užitné ploše 160 m2 s pozemkem 1 417 m2 ve Velenicích.

Celé přízemí sestává ze zádveří s WC a technickou místností, prostorné haly s kuchyňským koutem, posezením a s velkou moderní pecí s místem pro odpočinek. U domu je přistavěna terasa o velikosti 20 m2 s pergolou. První patro se skládá z haly, kterou lze upravit jako prostornou pracovnu, tři ložnic a koupelny s vanou, sprchovým koutem a WC.
Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno dvěma tepelnými čerpadly Acond pro ohřev/chlazení vzduchu, pecí se zásobníkem tepla. V přízemí domu jsou rozvody ústředního topení s radiátory, rozvody jsou svedeny do technické místnosti, kde lze instalovat elektrický kotel. Ve všech pokojích je přípojka na televizi. Dům je též vybaven kamerovým systémem. Na pozemku se nachází starší stodola, která byla využívaná jako garáž.

Dům se nachází na okraji obce u myslivecké obory. Okolní prostředí nabízí naprostý klid, ptačí zpěv a šelest listů. V obci se nachází obecní úřad s možností využití služeb Czech POINT, obecní knihovna, obchod se smíšeným zbožím, sokolovna, fotbalové, tenistové hřiště s povrchem antuky a dětské hřiště.

V okolních obcích vzdálených 5-8 km najdete mateřskou a základní školu, pekárnu, řeznictví, kadeřnictví, zdravotnické zařízení, čerpací stanici. Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji financovat hypotečním úvěrem.
Energetický štítek náročnosti budovy úsporná C.

Prohlídku si, prosím, rezervujte přes tlačítko Rezervace prohlídky na hlavní straně nabídky vpravo pod obrázkem na našem webu Prodano123.cz, nebo u makléře.

Soubory ke stažení:

PENB
Report20211012
Půdorysy, řezy, pohledy
KategorieRodinné domy
LokalitaVelenice
OkresNymburk
Velikost4 pokoje
Plocha užitná160 m²
Plocha podlahová198 m²
Plocha pozemku1.417 m²
Plocha zastavěná99 m²
Plocha zahrady809 m²
Počet podlaží1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaVenkovská
Datum nastěhování1. leden 2022
Datum ukončení výstavby31. prosinec 2021
Rok kolaudace2021
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB94 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Velenice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře