Prodej, Atelier k ubytování, 102 m² - Praha - Smíchov

Pivovarská 626/7, Praha - Smíchov | 102m²

ID 20211010

Prodej formou elektronické aukce
Nabízíme atypicky řešený ateliér, který se nachází v 1. sníženém podlaží rezidenčního projektu “U Náplavky” v ulici Pivovarská, Praha 5-Smíchov. Celková výměra nemovitosti je 102 m². Ateliér sestává ze tří samostatných neprůchozích místností, dvě z nich mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, ve třetí jsou instalované rozvody odpadů, vody a místnost připravená pro realizaci další koupelny. Významnou výhodou je, že v každém pokoji jsou připraveny koncovky vody a odpadu pro instalaci kuchyňského koutu. To poskytuje příležitost investorům nebo oborům, kde potřebujete v každém pokoji koupelnu.

Pouhá minuta chůze dělí obyvatele rezidence od nejbližší tramvajové zastávky Na Knížecí. O pár kroků dál najdete známé autobusové nádraží i vstup do metra (B) Anděl, díky kterému můžete pohodlně cestovat po Praze. Láká vás něco speciálního? V tom případě se namísto tramvají vydáte novým přívozem. I jeho zastávku najdete pár kroků od domu. O něco dál, přesto ne daleko, můžete na Smíchovském nádraží nasednout na vlak a nechat se unášet z města směrem kolejí.

Klidná ulice Pivovarská nabízí krom klidného spaní i parkování bez zbytečného dobrodružství. Řidiče jistě potěší i blízkost dopravních tepen, jako Strahovský tunel nebo tunel Mrázovka.

Rezidence je obklopena restauracemi, do kterých se sjíždí gurmáni z celé Prahy a každá mezinárodní kuchyně tu má své zastoupení. Pro milovníky čerstvé zeleniny, ovoce a poctivých výrobků je určen protější břeh Vltavy, na kterém se pravidelně pořádají farmářské trhy. Samozřejmostí jsou mateřské, základní ale i střední a vysoké školy v rozumné vzdálenosti od rezidence. Cestou ze školy mohou vést kroky rovnou do legendárního Sportovního klubu Smíchov. Studenty i literární nadšence nadchnou i dvě pobočky knihovny, kde najdete tu pravou knihu pro posezení na blízké Smíchovské náplavce, Petříně nebo na jednom z přilehlých smíchovských ostrovů.

Ateliér je ideální pro podnikatele, kteří chtějí investovat do ubytovacích služeb jako AirBnB apod., kde je možné nemovitost pronajímat rozděleně jako tři samostatné 1+kk jednotky, jednu jednotku 3+kk nebo dvě jednotky 1+kk a 2+kk. Současný vlastník nabízí možnost pronájmu na dobu 2 let s garantovaným nájmem 30 tisíc měsíčně. Další zajímavou možností, které tato doba požaduje, je kombinace bydlení a homeoffice. Díky skvělé dispozici lze ateliér kombinovat jako kancelář a byt 2+kk v jednom, a přitom od sebe oddělené. Stačí pouze dohotovit jedny dveře v chodbě jednotky.

Soubory ke stažení:

PENB
Aukční vyhláška 20211010
Report 20211010
KategorieUbytování
LokalitaPivovarská 626/7, Praha - Smíchov
OkresHlavní město Praha
Náklady na bydlení1749
Plocha užitná102 m²
Plocha podlahová102 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB273 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Pivovarská 626/7
Praha - Smíchov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře