Balíčky služeb

MINI - víte, co můžete a co musíte?

Při prodeji nemovitosti nestačí pouze inzerovat a pak se se zájemcem "na něčem" domluvit. Prodáváte majetek za stovky tisíc až několik milionů Kč. Taková transakce podléhá mnoha zákonům. Znáte všechna svá práva a povinnosti? Jak je drahý váš čas? Vyplatí se vám hodiny a hodiny hledat, číst a vypisovat, co všechno musíte a nesmíte? více »

MIDI - aby se prodej vydařil

V tomto balíčku je vše jako v MINI + je obohacen o další úkony, které jsou napsané kurzívou nebo zvýrazněné tučným písmem. Pokud přecházíte z balíčku MINI, bude vám jeho cena odečtena z ceny MIDI. více »

MAXI - skoro komplet, ale ne úplně

MAXI obsahuje balíčky MINI a MIDI + inzerce na Sreality.cz a právní servis . Na tyto služby už musíme mít zprostředkovatelskou smlouvu. Tím přenesete odpovědnost za případné problémy na nás, ale pořád ještě budete muset udělat jistý kus práce i vy. Jestli vás to nebaví nebo nemáte dostatek času, podívejte se na balíček KOMFORT. I zde platí, že v případě přechodu na vyšší stupeň balíčku vám bude ten nižší odečten z ceny. více »

KOMFORT - hoďte nohy na stůl a nechte práci na nás

Je-li vám váš čas drahý nebo ho chcete raději strávit s rodinou nebo přáteli, je tento balíček přímo pro vás. Nebo jinak - chcete prodat za SKUTEČNOU TRŽNÍ CENU a nemuset pro to hnout ani prstem? Tedy, malinko ano, ale opravdu jen minimálně :-), protože některým dokumentům se prostě nevyhnete. Dopředu nic neplatíte, a pokud přecházíte z nižšího balíčku, bude vám jeho cena odečtena z konečné částky provize, a to až po dobu 2 let pro případ, že by se situace na trhu natolik zhoršila, že by se vaše nemovitost neprodala za odpovídající cenu do 6 měsíců od podpisu zprostředkovatelské smlouvy. více »

Sídlo firmy
Sídlo firmy
Kaprova 42/14
110 00
Praha