Tenerife - investiční a rezidenční nemovitosti

Hledáte vhodnou investiční nebo rezidenční nemovitost? Pomůžeme vám ji nejenom vyhledat, ale také zajistíme veškerý realitní a právní servis v dané zemi.

Hledáte-li v zahraničí jakoukoliv nemovitost, ať již pro sebe a svoji rodinu, nebo jako investici, musíte znát místní legislativu stejně, jako byste ji měli znát v ČR. Realitní obchody v drtivé většině případů znamenají získání, ale i možnost ztráty, významné finanční sumy nebo majetku. S nemovitostmi se pojí množství povinností jak v oblasti legislativní, tak účetní, a každá země má svá vlastní pravidla, bez jejichž znalostí se z investice může stát noční můra. Bohužel ani spolupráce s některými realitními makléři nezaručuje kvalitní realitní služby.

Proto máme v nabízených lokalitách ověřené profesionální partnery české národnosti s dokonalou znalostí místní situace a legislativy, kteří zajišťují vyhledání a ověření nemovitostí na klíč, zajišťují kompletní realitní a právní servis v souladu s místní legislativou, následný servis pronájmů, případně zajistí rekonstrukci nemovitosti ověřenými dodavateli. 

Pro konkrétnější informace si sjednejte osobní schůzku, na které vám rádi vysvětlíme veškeré podrobnosti, týkající se koupě a pronájmu nemovitostí v námi nabízených lokalitách. Využijte, prosím, náš kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Sídlo firmy
Sídlo firmy
Kaprova 42/14
110 00
Praha